1. Для просмотра полной версии форума нужно Войти или зарегистрироваться
    Скрыть объявление
  2. В период военного положения в Украине рекомендуем сохранять трезвость, это жизненно важно как вам так и вашим близким, возможно вам придётся их защищать и для этого лучше оставаться трезвыми! Нужно пережить это не лёгкое время, помогайте друг другу чем можете, мы с вами! Гуманитарная помощь жителям Украины
    Скрыть объявление

Лунтик Shop 24/7 серія ненаходів в одному районі.

Тема в разделе "Арбитраж/Жалобы", создана пользователем mr.Desber, 27/8/18.

Статус темы:
Закрыта.
  1. TS
    mr.Desber

    mr.Desber Гость

    Регистрация:
    6/2/18
    Сообщения:
    12
    Карма:
    39
    Репутация:
    3
    Оценки:
    +19/0/-0
    1. [​IMG]
    2. Telegram
    3. https://www.legalizer.info/threads/Лунтик-shop-24-7-Магазин-Добра-в-Украине.144342/
    4. @lunoboss [​IMG]
    5. [​IMG]
    6.9,25
    7. 16.08.2018, 14:21
    8. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    9. Ссылки на ветку продавца и на его профиль.
    11. так
    12. добре
    13. Зроблено
    14. Зроблю як тільки оформлю тему.
    15. так, перші 4 рази без проблем, 5 та 6 раз ненаходи в одному районі.
    16. Ваш комментарий:
    Перші 4 рази все було ок, у якого б оператора не замовляв, все було там де і на фото.
    п'ятий раз був проблемним: отримав від оператора наступні координати
    [​IMG]
    я нічого там не знайшов, на запитання клад в трубі чи зовні отримав наступну відповідь від оператора
    [​IMG]
    Місце палівне, зовні труби забору за яким дитячий садочек, а завоні паркану людне місце та автівки паркуються. Щоб почати пошуки довелося хвилин 15 чекати поки нікого не буде, але всяке буває, домовився з оператором про знижку 50% та побіг шукати термінал для оплати.
    Оплатив та отримав наступні координати в тому самому районі що й раніше
    [​IMG]
    Але коли пришов на місце виявилося що короб такий є, а ось між коробом та будинком ніякої відстані немає
    [​IMG]
    Проте є отвір в коробі, правда з лячними електричними проводами...
    Обережно ощупав отвір з середини, зкраю нічого, ну не може же бути 2 ненаходи в один день в одному районі, подумав я, але сувати руку всередину було лячно і я вирішив вскрити цей короб
    [​IMG]
    Там порожньо.
    Сфотаграфувавши це з декількох ракурсів я описав проблему оператору @luna_op228, він відповів що тут він не допоможе, порадив звернутися до головного @lunoboss
    Описавши йому всю історію мого вечера та скинувши фото отримав наступну відповідь:
    [​IMG]
    З часом я отримав кординати з новим кладом, який успішно забрав.
    В результаті витративши близько 3 годин та заплативши за 1,5 грами я отримав 1.

    Через деякий час я замовив 2 грама (2 по 1), в тому самому районі (працюю я там, так зручно), пізніше моя дівчіна сказала мені що я ідіот, бо знову замовив там де минулого разу були проблеми, я всвою чергу сподівався що такого більше не трапиться, бо магазин поважний і проблема доведена до керівництва, мають пофіксити.

    Оплативши я отримав наступні координати
    [​IMG]
    [​IMG]
    Першу я не знайшов, з другою все ок.
    Написав @lunoboss, на що отримав наступну відповідь
    [​IMG]
    Після цього @lunoboss відповів лише один раз, про те що ще нічого не вирішили.
    Минуло 10 днів, відповіді я не отримав, наступне повідомлення залишилося без відповіді хоча і було прочитане. Я не спаміа багато, в цьому немає сенсу, так і в бан можна потрапити, перед тим як я вирішив відкрити цю тему, написав ще раз, онлайн був нещодавно, але повідомлення не прочитав.
    [​IMG]
    Мені подобається асортимент Лунтик Shop і я надалі хотів би дружити, але останній досвід показує що їх робота дає збої, не знаю чи то несумлінний кладмен, або накладки в роботі операторів, той грам що я не знайшов був для друга, і щоб не виглядати кидалою в його очах перезамовив в іншому магазині, бо поки не отримаю відповідь від @lunoboss не маю довіри до їх кладів, хіба що Новою поштою від 2-3 г, але це не так зручно, тре зазделегіть, а бажання розслабитися ввечері часто виникає вдень, під час роботи.

    Мета цієї теми не лише отримати перезаклад, існує велике бажання покращіти роботу Лунтик Shop щоб він і далі радував мене своїми відбірними шишками.
     
  2. Carlos

    Carlos Banned Banned

    Регистрация:
    5/11/16
    Сообщения:
    1.800
    Карма:
    434
    Репутация:
    678
    Оценки:
    +5.498/40/-48
    Бро ненаходы бывают)...почему? да потому что)...мало-ли, вдруг бы на тебя собака какая нибудь напала)) Благодари и РАдуйся, братанчик!))
     
  3. Падонак

    Падонак Активный

    Регистрация:
    24/8/18
    Сообщения:
    533
    Карма:
    119
    Репутация:
    23
    Оценки:
    +347/7/-36
    Наверное это не мне, но я полностью согласен 100% на одну из сторон не дашь, очень много факторов которые можно скрыть или подделать
     
    • Золотые слова Золотые слова x 1
  4. Carlos

    Carlos Banned Banned

    Регистрация:
    5/11/16
    Сообщения:
    1.800
    Карма:
    434
    Репутация:
    678
    Оценки:
    +5.498/40/-48
    Ё! Падонак!)) Пардоньте!) Созателю арбитры адресовал)...
     
  5. tvoi bratan

    tvoi bratan Banned Banned

    Регистрация:
    6/8/18
    Сообщения:
    1.032
    Карма:
    234
    Репутация:
    180
    Оценки:
    +1.436/4/-15
    Жаль парня дискредитировали долб**бы в комментах, думаю ему просто не везёт. Сам брал у луна 20+ раз и 0 ненаходов. Но признаю, что многие клады были на очень лёгкие для пернатых и иногда удивлялся когда все лежало на месте.
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  6. -Master_Yoda-

    -Master_Yoda- Пользователь

    Регистрация:
    5/8/18
    Сообщения:
    80
    Карма:
    49
    Репутация:
    17
    Оценки:
    +187/5/-7
    Да лунтик просто издевается над тобой, у них так принято в магазе относится к клиентам, те у кого есть чувство достоинства уже давно покупают у других селлеров.
     
    Последние данные очков репутации:
    Лунтик SHOP 24/7: -1 Очки (контора кидает на бабки!) 6/9/18
    • Мне нравится Мне нравится x 2
    • Согласен Согласен x 2
    • Не стоит доверять Не стоит доверять x 1
  7. danette06

    danette06 Местный житель

    Регистрация:
    14/9/18
    Сообщения:
    679
    Карма:
    334
    Репутация:
    120
    Оценки:
    +879/16/-32
    Просто челики фармят бабосы на своих покупателях)
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  8. Chapa

    Chapa Пользователь

    Регистрация:
    8/8/18
    Сообщения:
    144
    Карма:
    54
    Репутация:
    41
    Оценки:
    +194/4/-2
    Золотые слова MolodecdsdПосле хамского обращения ко мне, решил принципиально сменить селлера. И о чудо, нашёл супер магазин и всё четко, и общение на высшем уровне. А вот друг у меня вчера непослушал и решил взять у луни, и что вы думаете? Ненаход + нерешение ситуации. После этого решили взять у моего нового магаза и всё зашибись было, клад был снят за 5 секунд + рекорд от шишла у всех кто курил rastownnen4
     
    • Мне нравится Мне нравится x 2
    • Информативно Информативно x 1
  9. Snoopy

    Snoopy Активный

    Регистрация:
    27/5/18
    Сообщения:
    439
    Карма:
    144
    Репутация:
    53
    Оценки:
    +573/12/-190
    Что-то очень много на Лунтика арбитражей! На другие магазины почему-то не так! Нужно задуматься магазину о своей работе или перепроверить своих курьеров! Потому что проблема есть!
     
    • Золотые слова Золотые слова x 1
  10. EUROUA

    EUROUA Гость

    Регистрация:
    12/7/18
    Сообщения:
    13
    Карма:
    29
    Репутация:
    18
    Оценки:
    +65/4/-1
    Друже, клад же не у самй коробці , а у просторі між коробкою і стіною, як я зрозумів.
     
  11. Лунтик SHOP 24/7

    Лунтик SHOP 24/7 Не покупай у меня!

    Регистрация:
    22/2/18
    Сообщения:
    2.061
    Карма:
    434
    Репутация:
    525
    Оценки:
    +6.033/102/-210
    пиши сюда @lunoboss сверяй что бы не было фейкатуры! будет выдан перезаклад! обязательно напомни кто ты на форуме.
    и напиши мне в личку на форуме пароль который повторишь в личке в телеграмме.
    будет выдано 3г вместо 2г
     
    • Мне нравится Мне нравится x 4
  12. Visus

    Visus Постоянный

    Регистрация:
    20/6/18
    Сообщения:
    555
    Карма:
    184
    Репутация:
    165
    Оценки:
    +1.074/6/-11
    Переживал за пацана,больше чем за себя самогоrastakurRxxx
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
  13. Фрейд

    Фрейд Banned Banned Make love Not war

    Регистрация:
    20/2/17
    Сообщения:
    1.325
    Карма:
    433
    Репутация:
    631
    Оценки:
    +11.656/14/-29
    Если адрес с местом совпадает перезаклад на усмотрение магазина, потому что доказать такой ненаход невозможно.

    Тс отпишите здесь чем закончилось, что б люди видели.
     
    • Мне нравится Мне нравится x 2
  14. TS
    mr.Desber

    mr.Desber Гость

    Регистрация:
    6/2/18
    Сообщения:
    12
    Карма:
    39
    Репутация:
    3
    Оценки:
    +19/0/-0
    Обіцяв написати по результатам, і забув.
    В цій гілці Лунтік написав що буде перезаклад, але після рішення Фрейда змінив думку, при цьому не відповів ні, а почав робити мозок тим що подумає, а саме:
    Зробив все як в його повідомленні, код тут в пріват і в телеге дубль, отримав відповід — напиши завтра зранку — ок.
    Написав, отримав відповідь — напиши в понеділок (розмова була в п'ятницю), бо я відпочиваю, на запитання в чому проблема видати мені перезаклад і не тягнути до понеділка отримав відповідь "що ще подумає, арбітр сказав "на розсуд магазину" і можливо він змінить своє рішення.
    В понеділок я почув те саме, ще не вирішив...
    Після цього я забив, більше не писав, а потім у них змінився телеграм.
    Для себе зробив висновки, що куплю у Лунтика щось лише в тому випадку якщо він буде останнім продавцем шишки в Києві а мене буде ломати без дози, тобто ніколи. З таким сервісом йому не місце на ринку.
    Я ж в свою чергу знайшов на цій площадці кращій сервіс, ніяких нінаходів та хамовитих операторів, сьогдні оплатив 54 грам придбаний у цього постачальника.
    Всім добра!
     
    • Мне нравится Мне нравится x 1
    • Смешной Смешной x 1
Загрузка...
Статус темы:
Закрыта.